+48 602-495-495       tomasz.suda@suda.com.pl

Transport HDS Warszawa

Podstawowym zakresem działalności naszej firmy jest wynajem samochodów ciężarowych z urządzeniem dźwigowym HDS, czyli wyposażonych w hydrauliczne dźwigi przeładunkowe.

W naszej flocie znajdują się samochody z HDS do 24 ton ładowności, które umożliwiają realizację wymagających transportów nawet ponadgabarytowych ładunków. Dzięki temu możemy załadować i rozładować praktycznie każdy ładunek w dowolnym miejscu w kraju.

Montowane na ciężarówce żurawie przeładunkowe usprawniają proces transportowy poprzez szybki i prosty załadunek oraz rozładunek dowolnego towaru. Transport HDS jest szczególnie rekomendowany w przypadku konieczności przewiezienia różnego rodzaju kontenerów, np.:

  • biurowych,
  • magazynowych,
  • sanitarnych,
  • morskich.

Usługi transportowe HDS to szeroka gama usług z zakresu transportu dźwigowego, które umożliwiają szybką i tanią relokację ładunków o wadze nawet do kilku ton bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów związanych z załadunkiem i rozładunkiem transportu. To sprawia, że transport dźwigowy HDS jest jedną z najdogodniejszych form transportu dostępnych na rynku usług transportowych.

Dodatkowym atutem usług transportowych HDS jest możliwość załadunku i rozładunku przewożonych dóbr w dowolnym miejscu, niezależnie od zastanej infrastruktury przeładunkowej. W rezultacie załadunek i rozładunek może się odbywać praktycznie wszędzie, również na prywatnych posesjach.

Korzystając z naszych usług klienci oszczędzają czas i pieniądze, które musieliby poświęcić na wynajem zewnętrznej firmy świadczącej usługi dźwigowe.

Samochód HDS w większości przypadków doskonale zastępuje tradycyjny dźwig samojezdny, który w związku z koniecznością dodatkowego wynajęcia ciężarówki, wózka widłowego i kolejnych pracowników, generuje większe koszta i wysiłek organizacyjny. To, wraz z imponującymi osiągami sprawia, że dźwig HDS świetnie zda egzamin również w miejscach trudno dostępnych, takich jak budowy, gdzie wszystkie czynności wymagają precyzji i dokładności. Ta forma transportu doskonale sprawdza się w przemieszczania niemal wszystkich ładunków, dzięki czemu wykorzystywana jest praktycznie w każdej dziedzinie przemysłu i gospodarki.

Transport samochodem wyposażonym w HDS to często najlepszy wybór wtedy, gdy liczy się szybkość i wygoda. Zamontowany na pojeździe dźwig pozwala na błyskawiczny załadunek i rozładunek w praktycznie każdym miejscu. To rozwiązanie niezastąpione w transporcie, które znajduje szerokie zastosowanie w wielu branżach.

Zamówienia na usługi transportu z wykorzystaniem żurawia HDS w Warszawie i okolicach przyjmujemy drogą telefoniczną oraz mailową.

Zatrudnij nas